Absolwentki Nazaretu

Szkole Sióstr Nazaretanek utrzymuje od lat bardzo dobre relacje z byłymi uczennicami szkoły. Dobre relacje ze szkoła kultywowane są z obopólną sympatią absolwentek i ich nauczycieli, o czym wiele można się dowiedzieć z 400 osobowej grupy dyskusyjnej na FB. Okres edukacji w Szkole Sióstr Nazaretanek był bardzo ważnym okresem w życiu  absolwentek Nazaretu z czego szkoła jest dumna i szczęśliwa.

Corocznie organizowane są spotkania absolwentek, z czego najstarsze mają już 85 lat i więcej i chętnie odwiedzają szkołę co roku z okazji zjazdu absolwentek, albo  bez okazji.

Coraz więcej absolwentek szkoły przysyła do Nazaretu swoje córki i wnuczki – więź międzypokoleniowa jest wsparta rodzinną tradycją. Głównym powodem sprawiającym, że kontakty absolwentek ze szkołą są mocne i trwałe, jest to, że w trakcie nauki uczennice nawiązały autentycznie głębokie relacje z siostrami, nauczycielami i swoimi rówieśniczkami. Często dziewczyny rozjeżdżają się po świecie, lecz mimo to nadal odwiedzają swoją szkołę, dzwonią, piszą. Niejednokrotnie w Nazarecie szukają jakieś rady życiowej czy wsparcia. Czasami potrzebują, by ktoś ich wysłuchał. Innym razem dzielą się swoimi radościami, kiedy wychodzą za mąż, zakładają rodziny lub borykają się z wyzwaniami codzienności. Te właśnie sytuacje są dla szkoły największą nagrodą i wspaniałym świadectwem dobrze wykonanej pracy edukacyjnej i nie tylko.

W tym wyjątkowym roku jubileuszu 100 – lecia szkoły zapraszamy nasze absolwentki na Jubileusz 100 – lecia szkoły – specjalne spotkanie rocznicowe – 28.09.2019r  – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>>>>>     http://nazaretanki.edu.pl/formularz-zgloszeniowy-28-09-2019/

Więcej informacji o naszych absolwentkach na uczelniach świata : >>>>>>>

http://nazaretanki.edu.pl/absolwentki-na-uczelniach-w-kraju-i-zagranica/

Zapraszamy nasze wszystkie absolwentki na naszą grupę dyskusyjną na FB : >>>>>>>

https://www.facebook.com/groups/562911670894427