Sukcesy / Osiągnięcia

Sukcesy / Osiągnięcia

Uczniowie Nazaretu zawsze bardzo chętnie uczestniczą w konkursach przedmiotowych i olimpiadach naukowych i osiągają wysokie pozycje wśród finalistów.

KONKURSY – 2018/19

a).  Szkoła Podstawowa / Gimnazjum:

1.  Konkursy Przedmiotowe dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego

      (kuratoryjne):

  • biologia:
  • Julia Ł., kl. 3c Gim – laureatka
  • j. polski: 
  • Gabriela K., kl. 8a SP – laureatka
  • Antonina T., kl. 3b Gim – laureatka
  • Julia M., kl. 8a SP – finalistka
  • Zofia M., kl. 8a SP – finalistka
  • Zofia S., kl. 8b SP – finalistka
  • Anna P., kl.3c Gim – finalistka
  • chemia:
  • Dominika M., kl. 3c Gim –  finalistka
  • j. angielski:
  • Łucja W., kl. 8b SP – laureatka
  • Natalia F., kl. 8a SP – laureatka
  • Natalie F., kl. 3c Gim – finalistka

2.   Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:

  • Natalia F., kl. 8a SP – laureatka

3.  Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Gabriela K., kl. 8a SP – finalistka

4.  Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej:

  • Małgorzata M., kl. 3b  Gim – finalistka

5.  XII edycja Konkursu Arsenał Warszawa –  III miejsce za pracę konkursową przygotowaną

           przez:

  • Marię G., kl. 3a Gim
  • Annę P., kl. 3c Gim
  • Dominikę M., kl. 3c Gim
  • Zofię U., kl. 3c Gim

b). Liceum:

1.   Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:

  • Maggie M., kl. – 2 IB – finalistka

2. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej:

  • Maria P., kl. 1a – finalistka

KONKURSY – 2017/18

a).  Gimnazjum /Szkoła Podstawowa :

1.  Olimpiada Matematyczna Juniorów:

  • Agata L., kl. 3c – laureatka

2.  Konkursy Przedmiotowe dla Uczniów Gimnazjów Województwa Mazowieckiego   (kuratoryjne):

  • matematyka:
  • Agata L., kl. 3c –  laureatka
  • biologia:
  • Małgorzata Cz., kl. 3b – laureatka
  • j. polski:
  • Joanna S., kl. 3b – laureatka
  • Antonina T., kl. 2b – finalistka
  • Zofia U., kl. 2c  – finalistka

3. Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i oręża polskiego”:

  • Kinga M., kl. 7a SP – laureatka etapu wojewódzkiego

4.  Ogólnopolski Konkurs Weltsprachen Jugend 
Agata L., kl. 3c – laureatka

5.  XI edycja Konkursu Arsenał Warszawa –  II miejsce za pracę konkursową przygotowaną

           przez:

  • Marię G., kl. 2a
  • Annę P., kl. 2c
  • Dominikę M., kl. 2c
  • Zofię U., kl.2c

6.   XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej ,,Usłysz Panie, moje słowa” dla

      uczczenia Pontyfikatu św. Jana Pawła II:

  • Jagoda A., kl. 2a – laureatka

b). Liceum:

1.   Olimpiada Języka Niemieckiego:

  • Pauline K., kl. 2 IB – laureatka

KONKURSY – 2016/17

1.  Konkursy Przedmiotowe dla Uczniów Gimnazjów Województwa Mazowieckiego (kuratoryjne):

  • j. angielski:
  • Agata L. , kl. 2c – laureatka
  • j. polski:
  • Małgorzata Cz. kl. 2b – laureatka
  • j. francuski:
  • Anna K., kl. 2a – finalistka
  • historia:
  • Julia Ł., kl. 3b – finalistka
  • chemia:
  • Aleksandra T., kl. 3c – finalistka
  • j. polski:
  • Julia J., kl. 2b – finalistka
  • Lilianna L., kl. 3b – finalistka

2.  XII Olimpiada Matematyczna Juniorów:

  • Agata L., kl. 2c – finalistka

3.  V edycja Konkursu „Wędrówki przez Chiny”:

  • Lulu S., kl. 1c – finalistka

4.   „Turniej Jednego Wiersza – wiosna 2017” :

  • Maria G., kl. 1 a – finalistka

5.  Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej HIERONYMUS dla uczniów gimnazjów

      województwa mazowieckiego 2017 :

  • Gabriela K., kl. 2b – finalistka

6.  III Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń” – Sources of Dreams:

  • Klara G., kl. 2 b – II miejsce w finale, w kategorii J. Flanagan

7.  X edycja Konkursu Arsenał Warszawa –  I miejsce za pracę konkursową przygotowaną

           przez:

  • Joannę S., kl. 2b
  • Małgorzatę Cz., kl. 2b

b). Liceum:

1.   Ogólnopolski Konkurs Sienkiewiczowski Olimpiady Literatury Języka Polskiego:

  • Karolina K., kl. 2b – finalistka