Dwujęzyczna Szkoła podstawowa w Warszawie (Mokotów)

Siostry nazaretanki prowadziły szkołę powszechną od 1919 roku aż do 1944, do wybuchu Powstania Warszawskiego. Po 73 latach, we wrześniu 2017 roku, w ramach reformy oświaty, siostry otworzyły szkołę podstawową.

Prywatna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie Mokotów to katolicka szkoła, która łączy tradycję z nowoczesnością, jak wskazuje ranking. Do szkoły podstawowej zapraszamy uczniów, którzy w tym miejscu pragną zdobywać wiedzę, odkrywać i rozwijać swoje zdolności, kształtować charakter, a przede wszystkim odkrywać Boga w codzienności.

Dobra oferta naszej szkoły podstawowej:

• Klasy żeńskie i męskie.
  • Nauczaniem dwujęzyczne: od pierwszej klasy wprowadzane elementy języka angielskiego na wybranych przedmiotach.
  • 5 godzin języka angielskiego .
  • Zajęcia angielskiego z native speakerem od klasy IV.
  • 2 godziny francuskiego / niemieckiego od klasy I.
  • Kursy przygotowawcze do egzaminów języków obcych.
  • Zwiększona liczba godzin wychowania fizycznego.
  • Wymiany zagraniczne ze szkołami w Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech, zagraniczne wycieczki, wakacyjne kursy językowe w Irlandii.
  • Komfortowe warunki. małe klasy (od 6 – 20 osób), świetnie wyposażone sale.
  • Zajęcia świetlicowe (opieka nad dziećmi od 7:00 do 18:00).
  • Zajęcia lekcyjne dla klas I – III rozpoczynają się o godzinie 8.45.

Zajrzyj na naszego facebooka Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

Zobacz również ofertę zajęć pozalekcyjnych oraz wymianę międzynarodową.

Przejdź do Rekrutacji i sprawdź ofertę cenową naszej szkoły podstawowej.