Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Warszawie

Prywatna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie Mokotów to katolicka szkoła, która łączy tradycję z nowoczesnością. Do szkoły podstawowej zapraszamy uczniów, którzy w tym miejscu pragną zdobywać wiedzę, odkrywać i rozwijać swoje zdolności, kształtować charakter, a przede wszystkim odkrywać Boga w codzienności.

Zdobywanie wiedzy łączymy z rozwijaniem pasji i zainteresowań.

Co nas wyróżnia:

• Rozszerzony program nauczania:

– dwujęzyczność — elementy języka angielskiego od IV klasy na wybranych przedmiotach;

– zwiększona liczba godzin języka angielskiego (5 godz. w tygodniu);

– zajęcia z native speakerem od 3 klasy;

– drugi język obcy już od I klasy (francuski lub niemiecki);

– zwiększona liczba godzin wychowania fizycznego w klasach męskich

• Autorski program wychowawczy oparty na uniwersalnych nazaretańskich wartościach.
  • Kameralne klasy żeńskie i męskie (max. 20 uczniów).
  • Bogata oferta nieodpłatnych zajęć dodatkowych: zajęcia muzyczne i taneczne z elementami baletu, grafika komputerowa, motoryka mała, cross kids, koła naukowe i językowe.
  • Szeroka wybór zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez zweryfikowanych partnerów zewnętrznych: robotyka i programowanie, judo, szachy, kółko teatralne.
  • Świetlica dostępna dla wszystkich uczniów od 7.30 do 17.30.
  • Pełna opieka specjalistyczna: logopeda, psycholog, pedagog, socjoterapeuta, terapeuta IS (integracji sensorycznej).
  • Stała opieka pielęgniarska i lekarska raz w tygodniu.

A wszystko to w rodzinnej atmosferze serdeczności, poszanowania, empatii i współpracy, przy zachowaniu pełnej integralność działań między szkołą a rodzicami mająca na celu całościowy rozwój młodego człowieka.

Zajrzyj na naszego facebooka Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

Zobacz również ofertę zajęć pozalekcyjnych oraz wymianę międzynarodową.

Przejdź do Rekrutacji i sprawdź ofertę cenową naszej szkoły podstawowej.