Akcja “O krok od zwycięstwa”

Bywają takie chwile, kiedy nasza szkolna społeczność jednoczy się wokół spraw trudnych, kiedy wspólnymi siłami staramy się nieść pomoc, na miarę naszych możliwości, ale wierząc w wielką moc wspólnoty. Tym razem wspólnie zorganizowaliśmy akcję charytatywną mającą na celu zebranie środków na dofinansowanie rehabilitacji brata naszej uczennicy Anastazji.

Dmytro walczył na wojnie w Ukrainie, odważnie broniąc swojej ojczyzny. W czasie walk na froncie został ciężko ranny, jego lewa noga musiała zostać amputowana. Lekarze w ukraińskim szpitalu nadal walczą o uratowanie i sprawność jego drugiej nogi, a Dmytro musi teraz zawalczyć o swoją samodzielność i przyszłość. Czeka go długa, bolesna, uciążliwa i nade wszystko bardzo kosztowna rehabilitacja. Naszym celem jest pokrycie przynajmniej części wydatków z nią związanych, aby ułatwić Dmytrowi rozpoczęcie tej walki i wytrwanie w niej mimo bólu, wciąż toczącej się wojny i wszystkich innych przeciwności.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.